Fysioterapeutti Eija Tikakoski

Eija Tikakoski

toiminnanjohtaja

fysioterapeutti

050 572 5624          

eija.tikakoski@terapiasateenkaari.fi

Puheterapeutti  Elina Suominen

Elina Suominen

puheterapeutti

040 749 6158

elina.suominen@terapiasateenkaari.fi

 
äitiyslomalla

Puheterapeutti Jessica Åkermarck

Jessica Åkermarck

puheterapeutti

040 965 0262

jessica.akermarck@terapiasateenkaari.fi

 

äitiyslomalla

Puheterapeutti Marjaana Ala-Sorvari

Marjaana Ala-Sorvari

puheterapeutti

050 3501 405

marjaana.ala-sorvari@terapiasateenkaari.fi

Camilla Wennström

Camilla Wennström

puheterapeutti

040 1651 014

camilla.wennstrom@terapiasateenkaari.fi

Toimintaterapeutti Lotta Forsström

Lotta Forsström

toimintaterapeutti

050 3390485

lotta.forsstrom@terapiasateenkaari.fi

Toimintaterapeutti Marketta Saarinen

Marketta Saarinen

toimintaterapeutti

0500 722 331

marketta.saarinen@terapiasateenkaari.fi

Toimintaterapeutti Minna Hakasalo

Minna Hakasalo

toimintaterapeutti

050 556 0455

minna.hakasalo@terapiasateenkaari.fi

Toimintaterapeutti Tuula Kalliovaara

Tuula Kalliovaara

toimintaterapeutti

040 503 9967

tuula.kalliovaara@terapiasateenkaari.fi

Toimintaterapeutti Ulla Salo

Ulla Salo

toimintaterapeutti

040 705 3859

ulla.salo@terapiasateenkaari.fi

Yhteystiedot

osoite

Peltolantie 2 a

20720 Turku

 

puhelin

02 2770 030 

Terapia-asioissa yhteydenotot suoraan terapeuteille.

 

sähköposti        

toimisto@terapiasateenkaari.fi

 

y-tunnus      

1464084-2

 

yhdistysrekisterinumero      

174.519

 

 

Linkki Kelaan

Olemme täällä

Kuvat: Studio Brahe

Verkkosivusto: Mari Kokkonen

Layout Type